modul kontakt2

Markiz Serwis

ul. Cukrowa 65

Szczecin

tel. +48 91 489 45 26

biuro@okna-szczecin.net.pl

corona-ct-70

alu1

Nowoczesne okna i drzwi PVC nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym typie budynków. Można je bez trudu zastosować zarówno w obiektach zabytkowych, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach. Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem.

 

alu1

 

Energia

Można to zobaczyć na przedstawionych przekrojach: pięciokomorowa konstrukcja profilu i głębokość zabudowy ramy, zwiększona do 70 mm, stanowią podstawę do zagwarantowania doskonałej ochrony cieplnej. W połączeniu z obwodowymi uszczelkami dociskowymi i oszkleniem termoizolacyjnym, uzyskuje się izolacyjność cieplną, jaką jeszcze przed kilkoma laty trudno byłoby sobie wyobrazić. Niskie wartości Uf od 1,3 W/m2K sprawiają, że okna te zapewniają doskonałą izolacyjność cieplną wymaganą w przypadku budynków energooszczędnych, zarówno nowych jak i poddawanych renowacji i termomodernizacji.

Wraz systemem Corona CT 70 otrzymują Państwo okno, które również po wielu latach będzie działało tak pewnie jak pierwszego dnia. W domu jednorodzinnym z 1980 roku o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 wymiana starych okien na nowe okna Corona CT 70 prowadzi do zmniejszenia zużycia energii o około 16%.

Bezpieczeństwo

Dzięki różnorodnym możliwościom kompletacji okuć okna można dostosować do wymagań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa.

Wytrzymałe profile stalowe o grubych ściankach umieszczone wewnątrz ościeżnicy i skrzydła okiennego zapewniają wysoką stabilność i trwałość okien. Okucia są mocowane do stalowych wzmocnień w sposób pewny i trwały. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i jakość Państwa okien.

Komfort

Nowe okna gwarantują dodatkowy komfort mieszkania. Poprzez swoją konstrukcję i zastosowane materiały zapewniają bardzo efektywną ochronę przed hałasem. Dzięki uszczelkom umieszczonym w dwóch płaszczyznach powstawanie przeciagów, nawet przy silnym wietrze, jest wyeliminowane. Optymalna przezroczystość obecnie produkowanych szyb zespolonych zapewnia nieporównywalnie wyższy uzysk światła.

Wzornictwo

Okna Corona CT 70 wyróżniają się ponadczasową linią i wąskimi profilami. Wyważone wzornictwo skrzydeł Cava, Rondo i Classic podkreśla indywidualny styl Państwa domu. Duży wybór oklein w różnych kolorach, także imitujących wygląd różnych gatunków drewna, pozwala łatwo zaakcentować nie tyko wnętrze.

Okna Corona CT 70 oferują Państwu jeszcze więcej- od wyboru kolorów zbliżonych do palety RAL, aż po możliwość kombinacji odcieni kolorów ram i skrzydeł okiennych, różnych od wewnątrz i na zewnątrz. Dokładnie tak, by odpowiadało to Państwa osobistym wyobrażeniom.

Wybierając okna Corona CT 70 zyskujecie Państwo możliwość wyposażenia swojego domu, nie tylko bardziej atrakcyjnie, miło i optymalnie, a też zwiększenia jego wartości. Wyraźnie zarysowana rama, z wąskimi częściami widocznymi, zwiększa udział szyb w oknie. Oznacza to więcej światła oraz otwartą i przyjazną atmosferę.

Warto wykorzystać liczne estetyczne elementy wyposażenia takie jak chociażby szczebliny czy klamki, które można łatwo dobrać do okien pod względem wzornictwa i kolorystyki.

 

Zalety systemu

  • doskonała izolacyjność cieplna: współczynnik przenikania ciepła dla okna Uw od 0,73 W/m²K
  • wysoki stopień ochrony przed włamaniem dzięki zastosowaniu nowoczesnych okuć
  • doskonała ochrona przed hałasem i warunkami atmosferycznymi
  • szeroki wybór kształtów profili, kolorów, akcesoriów i wariantów wykonania

 

alu1

 

 

 

1.Lekko podcięta geometria skrzydła.

2.Mało widoczne, jasnoszare uszczelki.

3.Głęboko osadzona krawędź szyby zespolonej.

4.Innowacyjne profile wykonane w technologii 5-komorowej.

5.Dwie płaszczyzny uszczelnienia.

6.Wysokiej jakości szyba zespolona.

7.Mocne i odporne na korozję profile stalowe.

8.Gładkie i odporne na działanie warunków atmosferycznych powierzchnie zewnętrzne.

alu1

 

Cava

alu1

pięknie zlicowana krawędź skrzydła podkreśla niepowtarzalny kształt tego profilu.

 

 

Rondo

alu1

lekko wypukła miękka linia skrzydła prowadzi do optycznego zwężenia profilu okiennego

 

 

Clasic

alu1

klasyczna linia skrzydła zgodna z oczekiwaniami nowoczesnej architektury

Copyright (c) 2014  Markiz Serwis - okna i drzwi.