modul kontakt2

Markiz Serwis

ul. Cukrowa 65

Szczecin

tel. +48 91 489 45 26

biuro@okna-szczecin.net.pl

corona-SI82

alu1

Nowoczesne okna i drzwi PVC nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym typie budynków. Można je bez trudu zastosować zarówno w obiektach zabytkowych, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach. Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem.

 

alu1

 

Energia

Wysoka oszczędność kosztów ogrzewania i duża redukcja szkodliwej emisji CO2 do atmosfery sprawiają, że dzięki oknom Corona SI 82 spełnione są wysokie wymagania ekonomiczne i ekologiczne.

Sześć zamkniętych komór wewnątrz profilu ramy zapewnia bardzo wysoką izolacyjność cieplną, której nie było dotychczas osiągnąć bez dodatkowych kosztownych zabiegów. Bardzo niskie wartości Uf = 1,1 W/m2K sprawiają, że okna te zapewniają  doskonałą izolacyjność cieplną wymaganą w przypadku budynków wysoko energooszczędnych, a nawet pasywnych. Przy wymianie starych okien na okna Corona SI 82, można zaoszczędzić aż do 19% dotychczasowego zapotrzebowania na energię. W zwykłym domu jednorodzinnym może to dawać oszczędność aż do 660 litrów oleju opałowego rocznie. Równocześnie szkodliwa emisja CO2 do atmosfery może być zredukowana do ok. 1 050 m3.

Bezpieczeństwo

Energooszczędne okna Corona SI 82 zapewniają nie tylko aktualny i elegancki wygląd, lecz również wysoki stopień bezpieczeństwa i niezawodną ochronę Państwa prywatności. Najnowocześniejsza technika utrudnia złodziejom i włamywaczom życie i zabezpiecza Państwa dom.

Energooszczędne okna Corona SI 82, dzięki wysokiej wytrzymałości materiału, stalowym wzmocnieniom, ponadprzeciętnej głębokości zabudowy oraz głęboko osadzonym okuciom mocno przykręconym do stali zapewniają ochronę przed intruzami.

Komfort

Prócz dopracowanej technologii profili, energooszczędne okna Corona SI 82+ chronią przed hałasem i wpływami atmosferycznymi dzięki trzem niezależnym płaszczyznom uszczelnienia. Bardzo wysoka izolacyjność cieplna jest gwarantem komfortowego samopoczucia temperatura na wewnętrznej powierzchni ramy, nie spada wyczuwalnie poniżej temperatury wnętrza nawet w czasie najbardziej surowej zimy. Takie zjawiska jak przeciągi czy kondensacja wody są na zawsze wyeliminowane.

Wzornictwo

Dzięki innowacyjnnej technologii okien i ram energooszczędne okna Corona SI 82 zapewniają doskonałą kombinację nowoczesnego wzornictwa i smukłych profili z optymalną izolacyjnością cieplną. Przy zapewnieniu najlepszych własności cieplnych, profile ram pozostają eleganckie i wąskie dzięki czemu okna wpuszczają do pomieszczeń dużą ilość światła. Dzięki energooszczędnym oknom Corona SI 82 można zwłaszcza w nowym budownictwie planować otwory okienne z większym rozmachem, przez co pomieszczenia stają się widniejsze. Przy założeniu takiego samego współczynnika przenikania ciepła dla okna wykonanego w systemie Corona SI 82 oraz okna stadardowej jakości, powierzchnia okna Corona SI 82 może być zwiększona nawet o 30%.

Zastosowanie folii w najróżniejszych kolorach i strukturach, czy to podobnych do kolorów z palety RAL lub imitacji różnych gatunków drewna, pozwala na niepowtarzalne zaakcentowanie wyglądu elewacji i wnętrza.

 

Zalety systemu

  • doskonała izolacyjność cieplna: współczynnik przenikania ciepła dla okna Uw od 0,73 W/m²K
  • wysoki stopień ochrony przed włamaniem dzięki zastosowaniu nowoczesnych okuć
  • doskonała ochrona przed hałasem i warunkami atmosferycznymi
  • szeroki wybór kształtów profili, kolorów, akcesoriów i wariantów wykonania

alu1

 

 

 

 

 

 

1. Sześciokomorowy system profili o optymalnych właściwościach izolacyjnych.

2. Trzy płaszczyzny uszczelnienia zapewniają optymalną ochronę przed wiatrem, deszczem i hałasem.

3. Wąskie widoczne szerokości profili okiennych gwarantują optymalny dostęp światła.

4. Ponadprzeciętna głębokość zabudowy zapewnia bezpieczeństwo i skuteczniejszą ochronne przed włamaniem.

alu1

 

Cava

alu1

lekko wkęsła, unikalna geometria skrzydła podkreśla optyczny podział nadając ramie okna subtelny wygląd

 

 

Rondo

alu1

lekko wypukła, miękka linia skrzydła prowadzi do optycznego zwęrzenia i tak wąskich profili okiennych

 

 

Clasic

alu1

klasyczna linia skrzydła i oszczędna forma zgodna z oczekiwaniami typowej nowoczesnej architektury

Copyright (c) 2014  Markiz Serwis - okna i drzwi.