modul kontakt2

Markiz Serwis

ul. Cukrowa 65

Szczecin

tel. +48 91 489 45 26

biuro@okna-szczecin.net.pl

corona-ct-70hs

alu1

Nowoczesne okna i drzwi PVC nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym typie budynków. Można je bez trudu zastosować zarówno w obiektach zabytkowych, jak i w domach jednorodzinnych, awangardowych biurowcach czy wielkomiejskich blokach. Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania całkowitej spójności stylistycznej okien z fasadą budynku oraz jego wnętrzem.

 

alu1

 

Energia

Dzięki zastosowaniu przemyślanych wielokomorowych profili z PVC o głębokości 70 milimetrów, a także szyb zespolonych o wysokiej jakości, drzwi Corona CT 70 HS, zapewniają doskonałe parametry izolacyjności cieplnej. Próg drzwi ponośno-przesuwnych jest termicznie izolowany, co oznacza termiczne odzielenie strony zewnętrznej i wewnętrznej. Ryzyko powstania "zimnego obszaru" w strefie przypodłogowej po wewnętrznej stronie drzwi zostało w ten sposób skutecznie wyeliminowane. Innowacyjny system uszczelnień gwarantuje dodatkowo maksymalną szczelność na wiatr i wodę opadową oraz optymalną izolacyjność akustyczną.

Bezpieczeństwo

Szczególnie w przypadku dużych drzwi bezpieczeństwo jest bardzo ważne: sprawdzony system ryglujący spełnia najwyższe wymagania pod względem ochrony antywłamaniowej.

Komfort

Niemal bezgłośne i dziecinnie łatwe w obsłudze drzwi podośno-przesuwne zapewniają swobodny dostęp na balkon, taras lub do ogrodu. Korzystajcie z otwartej przestrzeni i świeżego powietrza, a także z łatwości przekraczania szczególnie niskiego progu. W przypadku drzwi dwudzielnych można wybierać pomiędzy opcją z jednym skrzydłem przesuwnym, także z funkcją jego uchylania lub dwoma skrzydłami wzajemnie przesuwnymi. Zależnie od sytuacji i wyboru przejście może odbywać się przez środek, z lewej lub prawej strony. W wariancie czteroskrzydłowym taras stanowi otwartą część pomieszczenia mieszkalnego i służy jako brama do ogrodu.

Wzornictwo

Elegancka, przesycona światłem architektura - Corona CT 70 HS otwiera nowe perspektywy kształtowania przestrzeni i wyglądu pomieszczeń mieszkalnych oraz elewacji. Oprócz koloru białego Schüco oferuje obszerną paletę kolorowych i drewnopodobnych folii dekoracyjnych, które umożliwiają dostosowanie wyglądu drzwi do indywidualnych oczekiwań np. zastosowania innej kolorystyki na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Drzwi przesuwne: oszczędność miejsca i przestrzeni

Promienie słoneczne i świeże powietrze: Czy przy takiej pogodzie nie macie Państwo czasami ochoty w kilku ruchach rozszerzyć granicy mieszkania? Schüco to potrafi - za pomocą zaawansowanych technicznie systemów drzwi przesuwnych i składanych. Wszystkie zapewniają dużą oszczędność miejsca, gdyż skrzydła przesuwane są w kierunku równoległym i dzięki dużej powierzchni wpuszczają wiele światła.

Bezgłośne i łatwe przesuwanie

Drzwi podnośno-przesuwne (HS) Schüco pracują niemal bezgłośnie i zapewniają dziecinnie łatwy dostęp do świata zewnętrznego. Drzwi składano-przesuwne, nazywane także harmonijkowymi, tworzą kompletnie przeszkloną ścianę, którą można niemal całkowicie otworzyć, a uchylno-przesuwne (PASK) łączą w sobie zalety funkcji przesuwania i uchylania: skrzydła drzwi zawieszone są na rolkach łożyskowanych na kulkach, dają się dziecinnie łatwo przesuwać i do tego jeszcze uchylać.

Oszczędzać energię, przesuwając

Drzwi przesuwne podlegają wysokim wymaganiom również w zakresie izolacyjności cieplnej. Chociaż wpływ dużej powierzchni szyb odgrywa szczególnie istotną rolę, to rama i przede wszystkim środkowy słupek mają również duże znaczenie. Spełnienie oczekiwań w tym zakresie zapewnia zastosowanie wysokiej jakości uszczelnień i termoizolowanych profili Schüco.

Dzięki odpowiednio dobranym głębokościom i szerokościom profili, drzwi przesuwne harmonizują z pozostałymi oknami i drzwiami Schüco w domu i ogrodzie zimowym - w końcu liczy się wrażenie ogólne. Drzwi przesuwne Schüco wykonane tworzywa sztucznego (PVC), jak i z aluminium charakteryzuje lekkość obsługi i różnorodność pod względem wzornictwa. W przypadku zastosowań wewnętrznych np. przejścia pomiędzy pomieszczeniem i ogrodem zimowym oferowane są warianty bez izolacji cieplnej.

Przesuwanie za naciśnięciem przycisku - Schüco e-slide

Schüco prezentuje Państwu ponadto nowość: system Schüco e-slide - automatycznie otwierane i ryglowane drzwi przesuwne. Element przesuwny jest odryglowywany elektrycznie, podnoszony i przesuwany na bok - wszystko za jednym dotknięciem panela obsługowego lub za pomocą automatycznego sterowania centralnego lub/i decentralnego.

 

alu1

 

wiele wariantów otwierania

 

alu1

Copyright (c) 2014  Markiz Serwis - okna i drzwi.