modul kontakt2

Markiz Serwis

ul. Cukrowa 65

Szczecin

tel. +48 91 489 45 26

biuro@okna-szczecin.net.pl

kryte

Okucie kryte, mówiąc najprościej to okucie którego nie widać. Poniższy rysunek przedstawia porównanie okucia standardowego z okuciem krytym patrząc na wprost oraz od góry.

kryjace1

kryjace2

Najnowsze okucie uchylno-rozwierane firmy Winkhaus, całkowicie ukryte w luzie wrębowym, pozwala konstruować okna o powierzchni skrzydła 3 m kw. i wadze 150 kg.
Okucie Select spełnia najwyższe standardy pod względem estetyki i komfortu, wszystkie elementy są ukryte w luzie wrębowym.

szyna zawiasu skrzydła i adapter

połączenie zawiasu ramowego z zawiasem skrzydła

kryjace2

Jedna rozwórka może być stosowa na do wszystkich wymiarów okien. Jest wyjątkowo stabilna i efektywna.Umożliwia płynne i wygodne otwiera nie i zamykanie okna.

kryjace2

kryjace2

Skomplikowany mechanizm na małej powierzchni. Konstrukcja rozwórki, zawiasu ramowego i zawiasu skrzydła pozwala na duże tolerancje przekroczenia nominalnego luzu wrębowego. Regulacja w 3 płaszczyznach nie wymaga zastosowania specjalnych narzędzi. Nie jest też konieczne odkręcanie wkrętów okuciowych.

Konstrukcja okucia activPilot Select umożliwia otwarcie okna do kąta ponad 95 st., gwarantując wysoki komfort użytkowania. Ze względu na brak zawiasów pielęgnacja okien jest bardzo łatwa i wygodna. Nawet po upływie wielu lat okucie to w dalszym ciągu zachwyca swoją dyskretną elegancją.

Copyright (c) 2014  Markiz Serwis - okna i drzwi.